.

מה תקבלו במסגרת שרות המנויים?
 

✅ קורס דיגיטלי הכולל 46 שיעורים בהם ג'קי ברוך ילמד אתכם אסטרטגיות מסחר, אינדקטורים לניהול כספי נכון, כיצד לנצל את דו"ח חוזק ועוצמת מניות שבשרותי המנויים למציאת מניות המתאימות לכל אחת מהאסטרטגיות ועוד.

תלמדו כיצד לעבוד עם אסטרטגיית TOT, האסטרטגיה שיצרה לג'קי רווח מדהים של 24% ב-44 ימי מסחר רצופים והכל מתועד בהקלטות בזמן אמת הנמצאות בתוך הקורס הדיגיטלי ומהוות פרקטיקה מצויינת להבנת התנהלות בתוך הפוזיציה (ניהול כספי).

✅ בעזרת תוכנת המנויים Jackbar Alert תקבלו את האפשרות ליישם את האסטרטגיות הנלמדות בקורס. ע"י לחיצת כפתור תקבלו מייד את כל המניות שאמורות להתאים לכל אחת מאסטרטגיות ומכאן נותר לכם לבדוק אם הן עומדות בכללים אותם תלמדו בקורס.

✅ בלחיצת כפתור תוכלו לצפות מתוך תוכנת Jackbar Alert או כל מכשיר שיש בו דפדפן (מכשיר נייד, טאבלט, טלויזיה חכמה ועוד) ב-8 גרפים תוך יומיים של נכסים עיקריים כדוגמת מדד המעו"ף (עבור סוחרי אופציות), חוזים עתידיים על האס.אנד.פי 500 והנאסדק (עבור סוחרי חוזים), ביורו דולר, נפט וזהב (עבור סוחרי פורקס) כשעל הגרפים כבר "מולבשים" האינדקטורים עבור אסטרטגיית TOT הנלמדת בקורס הדיגיטלי.

✅ בכל שבוע תפגשו את ג'קי ברוך בחדר הלימוד האינטרנטי לשעתיים של לימוד ומחקר בהם הוא מנתח את השווקים כולל מניות עם הסבר מלא והתמקדות בכל אחת מהאסטרטגיות שנלמדות בקורס.

✅ בכל ימות השבוע תקבלו סקירות טכניות על מניות מישראל ומארה"ב, מדגם מייצג של מניות שנמצאו בדו"ח חוזק ועוצמת מניות בכל אחת מהאסטרטגיות הנלמדות בקורס וכן סקירות תוך יומיות עבור 8 הנכסים המשתתפים בשרות התוך יומי. 

 

בסרטון שלפנכם מסביר ג'קי על הדו"ח ומצבי הקיצון

אל תקשיבו לנו תקשיבו ללקוחות שלנו

ג'קי היקר, בזכותך לאחר כשלוש שנות מסחר מתישות ... הצלחתי להיות רווחי!

"לג'קי היקר, בזכותך לאחר כשלוש שנות מסחר מתישות ... הצלחתי להיות רווחי. בעיקר בגלל הצמדות לשיטה ולקו המחשבה שאותה אתה מעביר בוובינרים כל שבוע ושיטת מסחר TOT .."

ישראל פ.


 התמונה ששלחת שווה 1930 ש"ח...

זה מה שרשם שאול, מנוי שנרשם לאחרונה לניסיון ולאחר מספר ימים "זכה בכל הקופה".
שאול הוא סוחר באופציות מעו"ף והאסטרטגיה איתה בחר לעבוד הייתה אסטרטגיית TOT שמתאימה לשני סוגי המסחר גם מסחר יומי וגם מסחר למס' ימים בודדים.
ביקשנו משאול שירשום בכמה משפטים מה גרם לרווח המהיר וזה מה שהוא רשם:
"צפיתי בגרף התוך יומי של מדד המעוף שבאזור המנויים החדש וראיתי שהמדד בקיצון. לא אקסטרים אבל מספיק לי גם ביחד עם השוק.
קניתי 15 פוט שבועי 1530 בשער 460.
שמתי מיד סטופ ב- 420 לפי הנמוך היומי שלו
וטיק פרופיט ב 590 ו600 שח.
סגרתי את הטלפון והעיסקה עשתה את שלה"

שאול מ.


 תשמע – שיחקת אותה!

הי ג'קי

נכחתי בוובינר שעשית בשבוע שעבר על איסטרטגיית TOT

מודה – בהתחלה הייתי ספקן

כשהצגת את רשימת המניות שעלו מתוך הניתוח של המערכת, רשמתי כמה כדי לעקוב אחריהן בימים שאחרי הוובינר

תשמע – שיחקת אותה!

מניות כמו SQ, XNET ואחרות – מדהים... לא סחרתי – רק עקבתי

בקיצור – נרשמתי לשירות לחודש ניסיון ומקווה שיהיו שם עוד אוצרות כאלה

 

תודה ובהצלחה

אוהד

 


מלאו את הפרטים ואחד מנציגינו יצור איתכם קשר בהקדם:

שווי המנוי המוצע הינו 1,000 ש"ח וניתן לכם כהטבה חינם עם פתיחת חשבון באינטראקטיב ישראל לפי התנאים שלהלן:

◀ את המנוי תוכלו לקבל שלושה חודשים לאחר פתיחת החשבון באינטראקטיב ברוקרס ישראל ובתנאי שאינטראקטיב ישראל אכן אישרו אתכם כלקוחות של ג'קי ברוך. בסיום שישה חודשי מנוי משולב תוכלו להמשיך וליהנות מהשרות דרך אחד מהמסלולים שיש לנו להציע לכם.

◀ ההפקדה בחשבונכם שבאינטראקטיב תהייה לפחות 8,000 דולר לא מותנה בפעילות בחשבון אך מותנה באי משיכת הכספים או סגירת החשבון לפחות חצי שנה לאחר פתיחתו.

◀ ההטבה הינה של ג'קי ברוך ולחברת אינטראקטיב ישראל אין קשר לשרות המנויים זה ולא תישא באחריות מכל סוג בנוגע לשרות זה.

◀ מודגש בזאת שג'קי ברוך אינו נושא ברשיון ניהול או ייעוץ מטעם הרשות לניירות ערך ואין מדובר בשרותי איתותים האסורים על פי התקנה החדש של הרשות לניירות ערך.

 

כתובתינו: רח' לח"י 31, בני ברק
מוקד ארצי: 1-599-50-2000
מדיניות פרטיות

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.