.

אם חשוב לך להיות מעודכן בכל יום אנו ממליצים לך לעשות מנוי לשרות המנויים כמפורט להלן ובעלות של 50 ש"ח בלבד לחודש נסיון!

אם אינך מעוניין בשרות המנויים תוכל להצטרף לרשימת התפוצה ללא עלות והיא תאפשר לך לקבל את הניוזלטר השבועי וכן וובינרים לימודיים שג'קי ברוך עורך מעת לעת.
שימו לב! הסקירות המתפרסמות לרשימה זו הן סקירות מאוחרות של שרות המנויים.

להרשמה לרשימת תפוצה מלאו את הפרטים בטופס הבא:

איך הרווחתי 8,348 ש"ח בחודשיים?
(עם הון עצמי של $10,000)

שרות מנויים
שירות המנויים של ג'קי ברוך כולל דו"ח חוזק ועוצמת מניות, סקירות טכניות מצולמות על מדדים ומניות נבחרות מישראל ומחו"ל וחדר אימון ולימוד אינטרנטי. השרות מתאים לסוחרים על בורסות ישראל וארה"ב

סקירות שבועיות
שני הפרקים הראשונים של הסקירה הטכנית המצולמת על מדדי ישראל וארה"ב, סחורות ומטבעות מתפרסמים ביום ראשון ואילו שני הפרקים הבאים של הסקירה על מניות נבחרות מישראל ומארה"ב, מתפרסמים ביום שני.

דו"ח חוזק ועוצמת מניות
בכל יומות השבוע מלבד יום שישי, מופץ למנויים דו"ח חוזק ועוצמת נכסים (מניות, מדדים מישראל ומחו"ל, מדדי מגזרי השוק האמריקאי, תעודות סל עוקבות מדד, סחורות ומטבעות) כשהמנויים מקבלים קבצי CSV הניתנים לצפיה ישירה דרך תוכנת Jackbar Alert הניתנת למנויים ללא עלות.
לסרטון הסבר על הדו"ח ועוצמת המידע שלו לחצו כאן

בעזרת הקבצים ניתן למצוא נכסים המתאימים ל-4 אסטרטגיות מסחר שונות: אסטרטגיית TOT אשר בעזרתה סוחר ג'קי ברוך בהצלחה רבה ומשיג תשואות גבוהות תוך ניצול מצב יחודי המעלה את ההסתברות להצלחה (צפו בהסבר על אסטרטגיית TOT והקלטות מימי מסחר רצופים) אסטרטגיית איצ'מוקו (הסבר על השיטה בסרטון הזה), אסטרטגיית G ואסטרטגיית Support. בנוסף לכך הדו"ח מסייע בזיהוי חוזק ועוצמת הנכסים דרך מצבי הקיצון השונים או דרך התנהגות מחזורי המסחר.

תוכלו לצפות בהקלטות של ימי מסחר רצופים בהם ג'קי ברוך סוחר בעזרת אסטרטגיית TOT וכיצד יצר רווח של 24% על ההון העצמי בשני חודשי מסחר מול הפסד של 13% במדדים בתקופה המקבילה בקישור שכאן

חדר לימוד אינטרנטי
ביום רביעי בערב החל מהשעה 21.00 מצטרפים המנויים לשיעור לימוד אינטרנטי עם ניתוח מעמיק על השוק הישראלי והאמריקאי, מגזרי השוק, מדדי השוק, סחורות ומטבעות וזאת על פי שיטת הניתוח הטכני בשילוב אינדקטורים לזיהוי רמות קיצון.

תוכלו לראות דוגמאות לכל יום פעילות שבשרות בהמשך

שימו לב! שרות זה אינו כולל איתותי קניה/מכירה האסורים על פי התקנה החדשה של הרשות לניירות ערך ומסווגים תחת ייעוץ השקעות

המנוי הינו במסלול של הוראת קבע (מתחדש באופן אוטומטי) ואתם יכולים בכל עת לבטל את ההוראה והמנוי לא יתחדש במועד החידוש הבא.

מנוי לחודש נסיון (למנויים חדשים בלבד) - בחיוב של 50 ש"ח לחודש הראשון בתום החודש יהפוך המנוי למנוי ל-3 חודשים המתחדש באופן אוטומטי אלא אם הודעתם אחרת.
 
מנוי ל-3 חודשים - המנוי יתחדש כל 3 חודשים באופן אוטומטי
בחיוב של 297 ש"ח (99 ש"ח לחודש).

מנוי לשנה - המנוי יתחדש בכל שנה באופן אוטומטי בחיוב אחד
של 999 ש"ח (83 ש"ח לחודש).

* בכל סוגי המנויים ניתן לבטל את החידוש ע"י מתן הודעה לשרות הלקוחות
בטל. 1-599-50-2000 שלוחה 1 או במייל לכתובת שכאן וזאת עד שבוע לפני תום המנוי

** לא ינתן החזר עבור חלק מהתקופה

 

כתובתינו:
סניף ת"א והמרכז: "קמפוס", רח' לח"י 31 בני ברק
מוקד ארצי: 1-599-50-2000
Email: info@jackbar.net

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.