.

מניה בשבוע: מניית אפל
APPL
מניית חברת המחשבים אפל ירדה במהלך החודשיים
האחרוניים כ-30%. האם היא צפוייה לעצור כעת?

סקירה זו הינה חלק מתוך הסקירה השבועית שפורסמה
היום בבוקר בשרות המנויים

אני מזמין אותך לקבל בכל שבוע
את הסקירות השבועיות המלאות
בימים ראשון ושני
וכן לקבל את דו"ח חוזק ועוצמת מניות
שם תוכל לבדוק האם המניה שלך נמצאת בקיצון

צפו בהסבר של ג'קי ברוך על שלב מס' 3
כיצד ניתן למדוד את איכות הפריצה במניה

מהן התועלות המידיות בעקבות הרשמתך כמנוי בשרות
שרות המנויים מאפשר לך להשיג את התועלות הבאות:

◀ קורס אינטרנטי יחודי הכולל 45 שיעורים על שיטות מסחר לשוק ההון אותו יצר האנליסט הטכני וסוחר המניות ג'קי ברוך, בעלים של שרות מנויים לשוק ההון הותיק בישראל.

◀ בקורס תלמדו כיצד למצוא מניות לכל אחד מהשלבים שהמניה עוברת (שלב הקיצון, שלב התמיכה, שלב הפריצה ושלב אישור המגמה) ובכך להתאים את המניות לשיטת המסחר הנוחה לכם ולא להיפך. בין אם אתם סוחרים תוך יומיים או בין אם אתם משקיעים לטווחים ארוכים תמצאו מענה לכל תקופת מסחר.

◀ ביחד עם הקורס תקבלו גישה לשרותי המנויים* למשך חודש חינם בשווי 197 ש"ח, מה שיאפשר לכם לקבל מניות מבלי צורך לחפש אותן מבין אלפי המניות הקיימות בשווקי ישראל וארה"ב.

◀ בעזרת תוכנת המנויים Jackbar Alert תקבלו את האפשרות ליישם את האסטרטגיות הנלמדות בקורס. ע"י לחיצת כפתור תקבלו מייד את כל המניות שאמורות להתאים לכל אחת מאסטרטגיות ומכאן נותר לכם לבדוק אם הן עומדות בכללים אותם תלמדו בקורס.

◀ תוכלו לסרוק את המניות דרך הסקטורים השונים (מגזרי השוק בארה"ב) ולראות איזה סקטור הוא החזק או החלש ביותר ובהתאם לבחור את המניות המתאימות באותו הסקטור

◀ אם אתם שחקני אופציות מעו"ף או סוחרים בחוזים עתידיים תוכלו לצפות 24/7 בגרפים תוך יומיים על מדד המעו"ף (ת"א 35), חוזים עתידיים על הנאסדק, דאו, אס.אנד.פי 500, יורו/דולר, נפט וזהב ולדעת במבט אחד האם אחד הנכסים הנ"ל הגיע למצב שמלמד על סיבוב פרסה מיידי. כלי עזר ממדרגה ראשונה לכל מי שעוסק במסחר תוך יומי על הנכסים הנ"ל. בנוסף תקבלו סקירות תוך יומיות על הנכסים בימים ראשון ושלישי.

◀ בכל יום ראשון ושני בשבוע תקבלו סקירה שבועית על מניות נבחרות מישראל ומארה"ב, מניות שהופיעו בדו"ח חוזק ועוצמת מניות.

◀ בכל שבוע נתכנס בחדר הלימוד האינטרנטי לשעתיים של לימוד ומחקר בהם ג'קי ברוך מנתח את השווקים כולל מניות עם הסבר מלא והתמקדות בכל אחד מהשלבים/אסטרטגיות שבדו"ח חוזק ועוצמת מניות.

להתראות בחדר הלימוד האינטרנטי

בברכה,
ג'קי ברוך

כתובתינו: רח' לח"י 31,  בני ברק.
מוקד ארצי:. 1-599-50-2000
מדיניות פרטיות

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.