.

מהו דו"ח חוזק מניות
וכיצד ניתן לעשות בו שימוש?

דו"ח חוזק ועוצמת מניות נועד לאפשר לכם למצוא נכסים המתאימים ל-4 אסטרטגיות מסחר שהן:

אסטרטגיית TOT (הסבר על האסטרטגיה בסרטון הזה) האסטרטגיה המצליחה הפועלת על מניות בקיצון
אסטרטגיית G - מאפשרת הצטרפות למגמה השלטת לאחר שהנכס ביצע תיקון טכני
אסטרטגיית Double Top/Bottom - מאפשרת למצוא נכסים שיצרו תקרה כפולה או רצפה כפולה ביחד עם היותם בקיצון.
אסטרטגיית איצ'ימוקו Ichimuko - שיטת מסחר פופולרית בעולם המאפשרת לנהל פוזיציות לטווחים ארוכים

הדו"ח מספק בנוסף לאסטרטגיות גם מידע חשוב עבור נכסים רבים על חוזק ועוצמת הנכסים כפי שבאה לידי ביטוי דרך מצבי הקיצון השונים או התנהגות מחזורי המסחר וכולל שבעה קבצי CSV שונים אותם ניתן לייבא לתוך תוכנה יעודית הניתנת להורדה למנויים ללא עלות.

קבצי ה-CSV מופצים לקהל המנויים שלוש פעמים בשבוע (ימים ראשון, שלישי וחמישי) וכוללים שלושה קבצים עבור מניות ארה"ב, שלושה קבצים עבור מניות מישראל וקובץ אחד עבור מדדים עיקריים מהעולם כגון: מדדי מגזרי השוק האמריקאי (XLI,XLF,XLV וכו'), מדד האס.אנד.פי 500, נאסדק 100, ראסל 2000, מדד ת"א 35, ניקיי יפן ועוד מדדים נוספים מישראל ומחו"ל, כמו כן מכיל הקובץ סחורות (זהב, כסף ונפט) ומטבעות (יורו, פאונד, שקל דולר)


להורדת התוכנה ביחד עם שבעה קבצי הדגמה  לחצו כאן

למבט על הטבלה עם הסבר טקסטואלי על העמודות לחצו כאן

לצפיה בסרטון הסבר על הטבלה לחצו על הסרטון הבא

שרות מנויים לשוק ההון הישראלי והאמריקאי!
(*מנוי לחודש נסיון בעלות של 50 ש"ח)
 

בין אם אתה סוחר מניות לטווח קצר או מנהל את תיקך לטווח ארוך, שרות המנויים הותיק בישראל (משנת 2004) של האנליסט הטכני ג'קי ברוך יאפשר לך להביט על השווקים דרך המשקף של הניתוח הטכני.

שירות המנויים כולל סקירות טכניות מצולמות על מדדים, מניות, תעודות סל, סחורות ומטבעות וכולל גם ניתוח של השוק הישראלי.

החלק הראשון של הסקירה הטכנית המצולמת  על מדדי ישראל וארה"ב מתפרסם ביום ראשון והחלק השני של הסקירה על מניות נבחרות, מתפרסם ביום שני.

בימי ראשון, שלישי וחמישי מופץ למנויים דו"ח חוזק ועוצמת נכסים (מניות, מדדים מישראל ומחו"ל, מדדי מגזרי השוק האמריקאי, תעודות סל עוקבות מדד, סחורות ומטבעות) כשהמנויים מקבלים שבעה קבצי CSV הניתנים לצפיה ומיון דרך תוכנה יעודית הניתנת להורדה ללא עלות. בעזרת הקבצים ניתן למצוא נכסים המתאימים ל-4 אסטרטגיות מסחר שונות: אסטרטגיית TOT (צפו בהסבר על אסטרטגיית TOT) אסטרטגיית איצ'מוקו (הסבר על השיטה בסרטון הזה), אסטרטגיית G ואסטרטגיית Double. בנוסף לכך הדו"ח מסייע בזיהוי חוזק ועוצמת הנכסים דרך מצבי הקיצון השונים או דרך התנהגות מחזורי המסחר.

ביום רביע בערב החל מהשעה 21.00 מצטרפים המנויים לשיעור לימוד אינטרנטי עם ניתוח מעמיק על השוק הישראלי והאמריקאי, מגזרי השוק, מדדי השוק, סחורות ומטבעות וזאת על פי שיטת הניתוח הטכני בשילוב אינדקטורים לזיהוי רמות קיצון.

תוכלו לראות דוגמאות לכל יום פעילות שבשרות בהמשך

*בתום החודש יהפוך המנוי למנוי ל-3 חודשים בעלות של 297 ש"ח והוא יתחדש באופן אוטומטי אלא אם הודעתם אחרת
** שימו לב! שרות זה אינו כולל איתותי קניה/מכירה האסורים על פי התקנה החדשה של הרשות לניירות ערך ומסווגים תחת ייעוץ השקעות

כתובתינו:
סניף ת"א והמרכז: "קמפוס", רח' לח"י 31 בני ברק
סניף חיפה והצפון: "קמפוס חוצות", שד' משה דיין 1 חיפה
מוקד ארצי: 1-599-50-2000
Email: info@jackbar.net

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.