.

ג'קי ברוך, מציג בשלושה ימי מסחר רצופים כיצד ניתן להרוויח בממוצע $200 ביום
במסחר על מניות עם אסטרטגיית TOT?

צפו בהקלטה מלאה של שלושה ימי מסחר רצופים של ג'קי ברוך
(הקלטות נוספות של ימי מסחר רצופים בהמשך)
המדגים מסחר בזמן אמת בעזרת אסטרטגיית TOT.
כל זאת על חשבון קטן של $10,000!
לא, זה לא מסחר Day Trading

בסרטונים הסבר מלא מבחירת המניות
ועד קנייתן במערכת המסחר והמעקב אחריהן.

אם אתם סוחרים/משקיעים אתם חייבים לצפות !!!

רווח/הפסד בסיכום שלושת הימים ??? 

סרטון מס' 1 - מסחר בזמן אמת שהתקיים ביום רביעי 29.11.17

סרטון מס' 2 - מסחר בזמן אמת שהתקיים ביום חמישי 30.11.17

סרטון מס' 3 - מסחר בזמן אמת שהתקיים ביום שישי 01.12.17

להלן רשימת הקלטות ימי מסחר רצופים:

יום שלישי 31.10.17 ההקלטה כאן
יום רביעי 01.11.17 ההקלטה כאן

יום רביעי 15.11.17 ההקלטה כאן
יום חמישי 16.11.17 ההקלטה כאן
יום שישי 17.11.17 ההקלטה כאן

כיצד פועלת השיטה ולמה זה מצליח בסבירות גבוהה?

מה היא אסטרטגיית TOT ?

אסטרטגיית TOT (וובינר על האסט' כאן) פותחה ע"י האנליסט הטכני וסוחר המניות ג'קי ברוך ולמעשה התגלתה רק בשנה האחרונה למרות שכל המרכיבים כבר היו קיימים שנים קודם לכן. מעקב אקראי אחר שני פרמטרים יצר את התשתית לאסטרטגיה שהיא כל כך פשוטה אבל עוצמתית. סוף סוף יש משהו שהוא ברור ומוחלט בצורת העבודה. לא בערך, לא אולי אלא משהו מכני על סף רובוטי. בנקודת הצטלבות של שני הפרמטרים נכנסת המניה למצב TOT שפירושו Today Or Tomorrow היום או מחר מגיע המפנה כאשר הפעולה היא נוגדת כל הגיון בשיטת הניתוח הטכני ואם למדתם ניתוח טכני זהו אחד הכללים הכי חמורים שהמרצים שלכם לימדו אתכם לא לעשות. "סחור רק בכיוון המגמה" הוא כלל ידוע שלא תופס כאשר מדובר באסטרטגיית TOT.

אז למה זה מצליח ?

הסיבה היא פשוטה למדי וניתן להסביר אותה כמשהו שמתרחש בסיום המגמה בין אם היא עולה או בין אם היא יורדת. במגמת עליה יבוצע שורט על מניה חזקה במיוחד מתוך הנחה שבנקודה ספציפית נגמרו הקונים ובמגמת ירידה יבוצע לונג על מניה חלשה במיוחד מתוך הנחה שבנקודה ספציפית נגמרו המוכרים. הנקודה הספציפית היא ה-TOT. לא כל עליה חזקה היא TOT ומה שיראה לכם כמצב ל-TOT יהיה רחוק מאד מזה. למעשה לא ניתן לזהות את הנקודה הספציפית ללא שני הפרמטרים על הגרף.

אז איך אני יכול לדעת היכן הנקודה הספציפית ?

לצורך כך נועד דו"ח חוזק ועוצמת מניות הכולל מידע רב ערך על אלפי נכסים מישראל ומארה"ב (מדדים, מניות, תעודות סל, סחורות, מט"ח) כשכל נכס מקבל ציונים לפי הפרמטרים עבור TOT, זרימת הכסף, כיוון ועוצמת הרוח ועוד. בעזרת הציונים ניתן לסווג את הנכסים ולדעת איזה מניה מתקרבת למצב של TOT, איזה מניה נמצאת במצב של TOT ואיזה מניה כבר יצאה ממצב של TOT. הכל בפשטות ובקלות.

מה כולל דו"ח חוזק ועוצמת מניות ?

דו"ח חוזק ועוצמת מניות נועד לאפשר לכם בין השאר למצוא נכסים המתאימים ל-4 אסטרטגיות מסחר שהן:

אסטרטגיית TOT (הסבר על האסטרטגיה בסרטון הזה) האסטרטגיה המצליחה הפועלת על מניות בקיצון ומיועדת לטווח קצר ומיידי.
אסטרטגיית G - מאפשרת הצטרפות למגמה השלטת לאחר שהנכס ביצע תיקון טכני ומיועדת למסחר סווינג (מסחר של יותר מיום אחד)
אסטרטגיית DTDB - ידועה כתקרה כפולה או רצפה כפולה (Double Top / Double Bottom) מאפשרת למצוא נכסים שביחד עם היווצרות התקרה הכפולה או הרצפה הכפולה הם נמצאים בקיצון. אסטרטגיה זו מיועדת למסחר לטווח קצר ומיידי.
אסטרטגיית איצ'ימוקו Ichimuko - שיטת מסחר פופולרית בעולם המאפשרת לנהל פוזיציות לטווחים ארוכים (סרטון הסבר על השיטה כאן)

יש לכם מניה שאתם מעוניינים להשקיע בה? חפשו בדו"ח את המניה שלכם וקבלו מידע מפורט על מצב המניה (פוטנצייאל, עוצמה, חולשה וכו')

הדו"ח מספק בנוסף לאסטרטגיות גם מידע חשוב עבור נכסים רבים על חוזק ועוצמת הנכסים כפי שבאה לידי ביטוי דרך מצבי הקיצון השונים או התנהגות מחזורי המסחר וכולל קבצי CSV שונים אותם ניתן לייבא לתוך תוכנה יעודית CSV Viewer שפותחה ע"י מח' התוכנה וניתנת להורדה למנויים ללא עלות או לצפיה ישירה (ללא הורדת קבצים) דרך תוכנת המנויים Jackbar Alert.

קבצי ה-CSV מופצים לקהל המנויים ארבע פעמים בשבוע (ימים ראשון, שלישי, רביעי וחמישי) וכוללים קבצי CSV עבור מניות מישראל ומארה"ב וקובץ אחד עבור מדדים עיקריים מהעולם כגון: מדדי מגזרי השוק האמריקאי (XLI,XLF,XLV וכו'), מדד האס.אנד.פי 500, נאסדק 100, ראסל 2000, מדד ת"א 35, ניקיי יפן ועוד מדדים נוספים מישראל ומחו"ל, כמו כן מכיל הקובץ סחורות (זהב, כסף ונפט) ומטבעות (יורו, פאונד, שקל דולר)

איך ניתן לקבל את הקבצים ?

כל מה שצריך לעשות הוא להירשם לשרות המנויים לחודש נסיון במחיר הוגן של 50 ש"ח ולהתחיל לקבל מידע רב ערך שעשוי להגדיל את התשואה שלכם בתיק ומאידך למנוע ממכם להיכנס למניות עם פוטנצייאל נמוך או בעיתוי גרוע.

תוכלו לבדוק בעצמכם עוד בטרם ההרשמה כיצד נראים הקבצים שתקבלו ארבע פעמים בשבוע וזאת בלי להזכיר את הסקירות הטכניות השבועיות של ג'קי ברוך (ימים ראשון ושני) או את חדר הלימוד האינטרנטי הכולל שעתיים מרתקות שבהן ג'קי ברוך מלמד ומנתח את השוק האמריקאי למנויים בזמן המסחר (יום רביעי 21.00-23.00)

 

 

להורדת התוכנה CSV Viewer 1.4.0 ביחד קבצי הדגמה  לחצו כאן

למבט על הטבלה עם הסבר טקסטואלי על העמודות לחצו כאן

לצפיה בסרטון הסבר על הטבלה לחצו על הסרטון הבא

כתובתינו:
סניף ת"א והמרכז: "קמפוס", רח' לח"י 31 בני ברק
סניף חיפה והצפון: "קמפוס חוצות", שד' משה דיין 1 חיפה
מוקד ארצי: 1-599-50-2000
Email: info@jackbar.net

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.