.

שרות מנויים
שירות המנויים של ג'קי ברוך כולל סקירות טכניות מצולמות על מדדים ומניות נבחרות מישראל ומחו"ל, חדר אימון ולימוד אינטרנטי ודו"ח חוזק ועוצמת מניות. השרות מתאים לסוחרים על בורסות ישראל וארה"ב

שני הפרקים הראשונים של הסקירה הטכנית המצולמת על מדדי ישראל וארה"ב, סחורות ומטבעות מתפרסמים ביום ראשון ואילו שני הפרקים הבאים של הסקירה על מניות נבחרות מישראל ומארה"ב, מתפרסמים ביום שני.

בימי ראשון, שני, שלישי, רביעי וחמישי מופץ למנויים דו"ח חוזק ועוצמת נכסים (מניות, מדדים מישראל ומחו"ל, מדדי מגזרי השוק האמריקאי, תעודות סל עוקבות מדד, סחורות ומטבעות) כשהמנויים מקבלים קבצי CSV הניתנים לצפיה ישירה דרך תוכנת Jackbar Alert או להורדה למחשבכם דרך תוכנה יעודית CSV Viewer הניתנת למנויים ללא עלות. לסרטון הסבר על הדו"ח ועוצמת המידע שלו לחצו כאן

בעזרת הקבצים ניתן למצוא נכסים המתאימים ל-4 אסטרטגיות מסחר שונות: אסטרטגיית TOT (צפו בהסבר על אסטרטגיית TOT והקלטות מימי מסחר רצופים)) אסטרטגיית איצ'מוקו (הסבר על השיטה בסרטון הזה), אסטרטגיית G ואסטרטגיית Support. בנוסף לכך הדו"ח מסייע בזיהוי חוזק ועוצמת הנכסים דרך מצבי הקיצון השונים או דרך התנהגות מחזורי המסחר.

תוכלו לצפות בהקלטות של ימי מסחר רצופים בהם ג'קי ברוך סוחר בעזרת אסטרטגיית TOT וכיצד ניתן להרויח בעזרת האסטרטגיה כ-$200 ביום בקישור שכאן

ביום רביעי בערב החל מהשעה 21.00 מצטרפים המנויים לשיעור לימוד אינטרנטי עם ניתוח מעמיק על השוק הישראלי והאמריקאי, מגזרי השוק, מדדי השוק, סחורות ומטבעות וזאת על פי שיטת הניתוח הטכני בשילוב אינדקטורים לזיהוי רמות קיצון.

תוכלו לראות דוגמאות לכל יום פעילות שבשרות בהמשך

שימו לב! שרות זה אינו כולל איתותי קניה/מכירה האסורים על פי התקנה החדשה של הרשות לניירות ערך ומסווגים תחת ייעוץ השקעות

המנוי הינו במסלול של הוראת קבע (מתחדש באופן אוטומטי) ואתם יכולים בכל עת לבטל את ההוראה והמנוי לא יתחדש במועד החידוש הבא.


מנוי לחודש נסיון (למנויים חדשים בלבד) - בחיוב של 50 ש"ח לחודש הראשון בתום החודש יהפוך המנוי למנוי ל-3 חודשים המתחדש באופן אוטומטי אלא אם הודעתם אחרת.
 
מנוי ל-3 חודשים - המנוי יתחדש כל 3 חודשים באופן אוטומטי
בחיוב של 297 ש"ח (99 ש"ח לחודש).

מנוי לשנה - המנוי יתחדש בכל שנה באופן אוטומטי בחיוב אחד
של 999 ש"ח (83 ש"ח לחודש).

* בכל סוגי המנויים ניתן לבטל את החידוש ע"י מתן הודעה לשרות הלקוחות
בטל. 1-599-50-2000 שלוחה 1 או במייל לכתובת שכאן וזאת עד שבוע לפני תום המנוי

** לא ינתן החזר עבור חלק מהתקופה

 

כתובתינו:
סניף ת"א והמרכז: "קמפוס", רח' לח"י 31 בני ברק
סניף חיפה והצפון: "קמפוס חוצות", שד' משה דיין 1 חיפה
מוקד ארצי: 1-599-50-2000
Email: info@jackbar.net

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.