.
האם המניה שלך הולכת לעשות פניית פרסה?

בעוד מס' שניות תוכלו לבדוק את המניות שלכם במערכת Jackbar.net ולקבל באופן מיידי דו"ח טכני מפורט האם המניה שלכם בדרך לסיבוב פרסה
* ארה"ב - מניות ותעודות סל עם מחיר מעל $5 ומחזור מניות מעל 500K
* ישראל - מניות מעל מחזור כספי של 200K ביום

אם לא קיבלתם הטבה זו בעבר, נא הכניסו את כתובת המייל שלכם והסיסמה למערכת בדרך אליכם!

* לא קיבלתם מייל חוזר עם הסיסמה? אם כתובת המייל שלכם היא של walla אנו מציעים לכם לעשות שימוש בכתובת של ספק אחר. בנוסף, בדקו בתיבת הספאם או קידום מכירות יתכן והמייל שלנו ממתין לכם שם.
* אם כבר קיבלתם הטבה זו בעבר לא תוכלו לקבלה שנית והסיסמה לא תישלח אליכם.
אנו מציעים לכם את השרות המלא שלנו לחודש ניסיון בהנחה של 85% כאן 

אודות ג'קי ברוך

ג'קי ברוך נחשב כיום לאחד המנתחים הטכניים הטובים בישראל ומפתח שיטת ארבעת השלבים שכל מניה עוברת.

שרות המנויים אותו הקים בשנת 2004 הינו השרות הוותיק בישראל עם מאות מנויים שנהנים בכל יום מפעילות בשוק ההון הכולל השתתפות בחדרי לימוד ואימון, צפיה בדו"ח הטכני, חיפוש בדו"ח המתקדם אחר מניות שהגיעו לאחד מארבעת השלבים, צפיה בסקירות על מניות מישראל ומארה"ב, צפיה בסקירות תוך יומיות על מדדים מובילים, סחורות ומטבעות, צפיה בזמן אמת על שמונה נכסים (אס.אנד.פי 500, נאסדק, מדד ת"א 35, דקס גרמניה, שקל דולר, יורו דולר, זהב ונפט) ביחד עם אינדקטור רב העוצמה למדידת מצבי קיצון TrueOBOS.

אסטרטגיית הקיצון אותה פיתח בשנים האחרונות אסטרטגיית TOT המזהה נכסים לפני מפנה בטווח הקצר, הבינוני והארוך, הוכיחה עצמה מעל ומעבר לכל הצפיות בחיזוי מדוייק של מהלכים גדולים בארה"ב. כך לדוגמא זיהה ג'קי ברוך את הנפילה בינואר 2018 או ההיפוך והעליה המדהימה מאמצע דצמבר 2018 ועד ינואר 2020, כולל הנפילות בפברואר 2020.

ג'קי ברוך הוא הבעלים של מכללת ג'קבר שבה למדו והוכשרו מעל 4,000 בוגרים אשר סוחרים בבורסות ישראל וארה"ב.

כיום הוא מקדיש את זמנו למסחר בשוק ההון ומרצה מפעם לפעם בפני גופים פיננסים גדולים כבנקים ובתי השקעות.

לחצו על הסרטון וקבלו הסבר על איך ניתן לדעת שמניה לקראת היפוך?

כיצד זיהוי של נקודות שיא ושפל הביא לתשואה של 850% בדולר
המהלך של הדולר מול השקל מרמת 3.35 ש"ח לדולר ועד רמת 3.46 ש"ח לדולר הביאה לתשואה בנכסים מסויימים לכדי 800% ויותר (אופציות על הדולר הנסחרות בבורסת ת"א).

הסרטון שכאן הינו סרטון לימודי ואין לראות בו הצעה להשקעה כלשהיא אלא מבט על תהליך שמתרחש בכל נכנס ונכס וזאת לפי שיטת ארבעת השלבים. שרות המנויים של ג'קי ברוך מפעיל שלושה חדרי לימוד בשבוע בהם המנויים לומדים כיצד להסתכל על תהליכים המתרחשים במסחר בשוק ההון.

בדוגמא שלפנינו מדובר על תהליך שהחל להיווצר במסחר של הדולר מול השקל ןבסרטון ניתן לראות את המעקב אחריו דרך הוובינרים שהתקיימו במהלך לאותו תהליך החל מיום שלישי 01.09.20 כאשר הדולר מגיע למצב קיצון שלילי ברמת 3.35 ש"ח לדולר ועד ליום ראשון האחרון ה-13.09.20 כשהדולר מגיע לרמת ההתנגדות 3.46 ש"ח לדולר.

אתם מוזמנים לצפות בסרטון הבא בתהליך לימודי ממדרגה ראשונה ולקבל מושג כיצד שיטת ארבעת השלבים, כפי שהיא נלמדת שלוש פעמים בשבוע בוובינרים השונים, מאפשרת למנויי השרות הבנת תהליכים ומהווה בסיס חשוב במסחר בשוק ההון.

כתובתינו: רח' לח"י 31, בני ברק.
מוקד ארצי:. 1-599-50-2000
מדיניות פרטיות

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.