.
האם המניה שלך הולכת לעשות פניית פרסה?

בעוד מס' שניות תוכלו לבדוק את המניות שלכם במערכת Jackbar.net ולקבל באופן מיידי דו"ח טכני מפורט האם המניה שלכם בדרך לסיבוב פרסה
* ארה"ב - מניות ותעודות סל עם מחיר מעל $1 ומחזור מניות מעל 500K
* ישראל - מניות מעל מחזור כספי של 200K ביום

הכניסו את כתובת המייל שלכם והטלפון (לא חובה)
והסיסמה למערכת בדרך אליכם!

* לאחר מילוי הפרטים, במידה והשארתם מס' טלפון, תקבלו הודעת סמס עם פרטי הגישה וכן הודעה לכתובת המייל. אם לא קיבלתם מייל חוזר עם הסיסמה אנא בדקו בתיבת הספאם או קידום מכירות יתכן והמייל שלנו ממתין לכם שם. אם כתובת המייל שלכם היא של walla אנו מציעים לכם לעשות שימוש בכתובת של ספק אחר.

אודות ג'קי ברוך

ג'קי ברוך נחשב כיום לאחד המנתחים הטכניים הטובים בישראל ומפתח שיטת ארבעת השלבים שכל מניה עוברת.

שרות המנויים אותו הקים בשנת 2004 הינו השרות הוותיק בישראל עם מאות מנויים שנהנים בכל יום מפעילות בשוק ההון הכולל השתתפות בחדרי לימוד ואימון, צפיה בדו"ח הטכני, חיפוש בדו"ח המתקדם אחר מניות שהגיעו לאחד מארבעת השלבים, צפיה בסקירות על מניות מישראל ומארה"ב, צפיה בסקירות תוך יומיות על מדדים מובילים, סחורות ומטבעות, צפיה בזמן אמת על שמונה נכסים (אס.אנד.פי 500, נאסדק, מדד ת"א 35, דקס גרמניה, שקל דולר, יורו דולר, זהב ונפט) ביחד עם אינדקטור רב העוצמה Power המורכב מאינדקטור הקיצון TrueOBOS ורצועות TOT פרי פיתוח של ג'קי ברוך.

אסטרטגיית הקיצון אותה פיתח בשנים האחרונות, אסטרטגיית TOT המזהה נכסים לפני מפנה בטווח הקצר, הבינוני והארוך, הוכיחה עצמה מעל ומעבר לכל הצפיות בחיזוי מדוייק של מהלכים גדולים בארה"ב. כך לדוגמא זיהה ג'קי ברוך את הנפילה בינואר 2018 או ההיפוך והעליה המדהימה מאמצע דצמבר 2018 ועד ינואר 2020, כולל הנפילות בפברואר 2020.

ג'קי ברוך הוא הבעלים של מכללת ג'קבר שבה למדו והוכשרו מעל 4,000 בוגרים אשר סוחרים בבורסות ישראל וארה"ב.

כיום הוא מקדיש את זמנו למסחר בשוק ההון ושרות המנויים ומרצה מפעם לפעם בפני גופים פיננסים גדולים כבנקים ובתי השקעות.

לחצו על הסרטון וקבלו הסבר על איך ניתן לדעת שמניה לקראת היפוך?

כתובתינו: רח' לח"י 31, בני ברק.
מוקד ארצי:. 1-599-50-2000
מדיניות פרטיות

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.