.
הצטרף לברוקר הגדול בעולם
ג'קי ברוך בשיתוף אינטראקטיב ישראל מזמינים אותך לפתוח חשבון מסחר בברוקר הגדול בעולם ולהנות מהטבות יחודיות.
הירשמו בדף זה לקבלת ההטבות>>

✔ עלויות המסחר הנמוכות בעולם
✔ מסחר דיגיטלי מתקדם ב-24 מדינות
✔ בפיקוח הרשות לני"ע בארה"ב SEC
✔ אפליקציית מסחר מותאמת לנייד קלה ונוחה לשימוש

"אינטראקטיב ישראל" גאה להיות המובילה בישראל בתחום המסחר העצמאי ולספק ללקוחותיה הפרטיים והמוסדיים שירותי מסחר בורסאי באמצעות Interactive Brokers הברוקר הגדול בעולם עם למעלה מ- 350,000 לקוחות

אינטראקטיב ברוקרס הינו הברוקר האמריקאי הגדול בעולם למסחר דיגיטלי למניות,תעודות סל,אופציות,חוזים עתידיים.
כל החשבונות מבוטחים ומפוקחים ע"י הרשויות האמריקאיות ע"י: SEC FINRA NFA FCA.
זוכה שנה 6 ברציפות כברוקר הטוב בעולם על פי מגזין BARRON'S


הצהרת סיכון וגילוי נאות: אינטראקטיב ישראל מציעה סוגים שונים של השקעות באמצעות רכישת כלים פיננסים מגוונים: בנוגע לכלים פיננסים מגוונים, ביניהם מניות, אופציות, חוזים עתידיים, כתבי אופציות, אג"ח, אופציות חוזים, חוזה מנייה בודדת, תעודות סל, מוצרים מובנים וקרנות נאמנות. כל סוגי ההשקעות והמסחר מערבים סיכון להון המושקע, לרבות אלה המוצעים על ידי אינטראקטיב ישראל, ולכן, הם דורשים מיומנות, ידע והבנת הסיכונים, ואינם מתאימים לכל אדם.
לפני קבלת החלטה על השקעה או מסחר באמצעות אינטראקטיב ישראל, עליך לקחת בחשבון את מטרות ההשקעה ו/או המסחר, רמת הניסיון שלך ויכולתך לספוג הפסדים כתוצאה מכך. בנוסף, עליך לקחת בחשבון שביצועים קודמים אינם יכולים להוות מדד על ביצועיהם העתידיים של הכלים הפיננסים.
מוצרים פינננסים כגון אופציות על מניות וחוזים אינם מתאימים עבור כל משקיע. לפני השקעה באופציות אנא קרא את "מאפיינים וסיכונים של הסטנדרטים באופציות" לקריאה אנא כנס ל- http://www.theocc.com/about/publications/character-risks.jsp.
לפני תחילת מסחר לקוחותינו חייבים לקרוא את הגילויים הרלוונטים אודות הסיכונים בעמוד הגילוי הנאות אודות הסיכון

המסחר במינוף הינו מיועד עבור משקיעים מתוחכמים בעלי סובלנות גבוהה לסיכון. קיים סיכון בו ההפסד הינו יכול לגבור מסכום ההשקעה הראשוני. לפני מסחר בחוזים עתידיים אנו ממליצים לקרוא את גילוי נאות בגין הסיכון בחוזים עתידיים.
תאריכי הסליקה של עסקאות מט"ח יכול להשתנות בשל הבדלים באיזורי זמן ומועדים בבנקים ברחבי העולם. במסחר בין בורסות ברחבי העולם ייתכן ויושאלו מטבעות שונים על מנת לבצע את העסקאות במטבעות שונים.

כתובתינו: סניף ת"א והמרכז: רח' לח"י 31, בני ברק.
מוקד טלפוני וואטסאפ עסקי: 077-6070002
מדיניות פרטיות

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.